İade, Değişim ve Teslimat

www.lunakidscollection.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde yıkanmamış ve/veya kullanılmamış olmak kaydıyla, iade alabilir, değişim yapabiliriz. 

İade Süreci

İade için öncelikle tarafımıza Whatsapp hattımız olan : 05422169858 numaralı telefon üzerinden ulaşıp talebinizi bildirmeniz gerekmektedir.

Daha sonra anlaşmalı olduğumuz firmalar olan MNG kargo veya Yurtiçi kargo şubelerinde, ürünü size bildireceğimiz kargo kodu ile kolaylıkla kargoya verebilirsiniz. Herhangi bir adres veya iletişim bilgisi vermeniz ya da ödeme yapmanız gerekmeyecektir.

İade ve değişim sürecinde kargoya verirken, ürünün zarar görmemesi için özenli bir paketlemeyle göndermenizi rica ederiz. Paketlemeden kaynaklı olarak kargoda zarar gören ürünlerin iadesi ve/veya değişimi kabul edilmeyecektir.

Ücret İadesi

İade talebiniz onaylandıktan sonra iade edilen ürünün toplam bedeli, satın alırken kullandığınız kredi kartınıza iade edilecektir. Ücret iadesinin hesabınıza yansıması, bankadan bankaya farklılık göstermekle beraber ortalama 5 iş günü içerisinde olacaktır.

Teslimat

www.lunakidscollection.com üzerinden satın alacağımız bütün ürünlerde kargo ücretsizdir. Firmamız MNG Kargo veya Yurtiçi kargo ile gönderim yapmaktadır. Ürünleri teslim alırken kargo dağıtım personelinin yanında siparişinizi kontrol etmeniz ve hasarlı olması durumunda hasar tespit tutanağı tutturmanız önemlidir.

*İade ve değişim ile ilgili bütün sorularınız ve talepleriniz için; 05422169858 numaralı telefon hattımızla iletişime geçebilirsiniz.