faq

Sık Sorulan Sorular

OEKO-TEX ve GOTS Sertifikaları nedir?


Oeko-Tex® standardı uluslararası bağımsız bir kuruluş tarafından uygulanan, çevrenin korunması ve ekolojiye uygunluk açısından tekstil ürünleri ve ilgili tüm işleme aşamalarındaki hammaddelere yönelik dünya çapında standart bir test ve sertifikalandırma sistemidir. -------- Global Organic Textile Standard'ı (GOTS) ise, uluslararası alanda tanınmış bir organik tekstil standardıdır. GOTS, tüketiciye güvence vermek için çevresel ve sosyal olarak sorumlu üretim yoluyla ham maddelerin hasatından etiketlemeye kadar tekstil ürünlerinin organikliğini garanti eder. www.lunakidscollection.com 'dan satın alacağınız her ürün, ham maddesinden üretimine, kullanılan boyasından kesimhanesine kadar uluslararası GOTS standartlarına uygun olarak üretilmiş ve tüm kalıntı testlerinden geçmiştir.
www.lunakidscollection.com sitesinden alışveriş yapmak güvenli midir?


www.lunakidscollection.com sitesi ödeme adımında iyzico güvenli ödeme altyapısını kullanmaktadır. Konuyla ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz; https://www.iyzico.com/kendim-icin/korumali-alisveris
İade ve değişim koşulları nelerdir?


www.lunakidscollection.com üzerinden satın aldığınız her ürünü, herhangi bir neden belirtmeksizin 15 gün içerisinde iade edebilir, değişim yapabilirsiniz. İade veya değişim taleplerinizin kabul edilmesi için ürünlerin kullanılmamış, yıkanmamış ve kargoda zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenmiş olarak gönderilmiş olması şarttır. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi için https://www.lunakidscollection.com/teslimat-iade sayfasını ziyeret edebilir veya 05422169858 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.