Hİkayemİz

IMG_20200912_120017_edited.jpg

 

Bebeğin halinden en iyi annesi anlar, annenin halinden de başka bir anne. İşte bu yüzden, bebeğimin ve tüm bebeklerin bugünü ve yarını için “Yaşasın Anne Dayanışması!” diyorum. Onlar için ne istediğimizi bilerek bir yolculuğa çıkıyorum.

Bebeğim için bir anneden!

Bebeklerimizin her anı bizim için değerli. İlk gülüşü, ilk yürüyüşü, ilk anne deyişi, hatta ilk patikleri, ilk battaniyesi…

Bebeğimize dair ne varsa özel kılmak, özelleştirmek anne-babalara has bir duygu. Bu yüzden bebeğimizin patiği, biberonu, kıyafetleri, beşiği en iyi olsun istiyoruz. Ona en iyisini yakıştırmayı, en güzelini sunmayı ve hediye etmeyi arzuluyoruz.

Bu duyguların ortaya çıkardığı heyecan ve şevkle en değerlilerimize en iyileri sunmak için yola koyuluyorum. Narin ve hassas bedenlerini güvenle saracak organik tekstil ürünlerini, anne-babaların tam istediği gibi birbirinden özel tasarımlarla buluşturarak sizlere ulaştırıyorum. 

Sevgilerimle,

Berna 😊

 

 

*Ürünlerimiz; Oeko-tex ve GOTS sertifikasına sahiptir ve bebeklerin sağlığına zarar vermeyen su bazlı boyalarla renklendirilmiştir.